Wyprzedaż

Witam wszystkie chętne osoby na mojej "małej" wyprzedaży lakierów (i nie tylko) - najpierw nie sądziłam, że do tego dojdzie, a teraz jestem pod wrażeniem, że z taką ilością lakierów jestem w stanie się pożegnać! ;-) Zapraszam!


Zanim zdecydujecie się napisać mi maila z informacją o swoim wyborze, pamiętajcie proszę o kilku bardzo ważnych zasadach:

1. Lakiery są różne - nowe, użyte raz lub używane kilkukrotnie. Przy każdej buteleczce dałam podpis jaki jest "status" lakieru.

2. Każda z Nas chce być zadowolona z tej transakcji, dlatego żeby uniknąć problematycznego tematu  zwrotów (których nie przyjmuję), mimo iż pod lakierami zmieściłam zdjęcia wzorników, polecam skopiować nazwę lakieru i wygooglować jeszcze inne zdjęcia w sieci. Niestety aparaty lubią czasami nieco przekłamywać kolory.

3. Liczy się refleks! Kto pierwszy, ten lepszy. Która z Was pierwsza zamówi lakiery, ta je dostaje. Kolejne osoby potencjalnie chętne na któreś z buteleczek będą informowane o ich braku drogą mailową.

4. Do każdej przesyłki doliczam koszt wysyłki - kwota do konsultacji e-mail'owo wg. taryfy Poczty-Polskiej.

5. Za towary uszkodzone w dostawie nie ponoszę odpowiedzialności. Wszystkie zamówienia spakuję najdokładniej jak potrafię, aby nic nie uszkodziło się podczas dostawy, ale wiadomo - licho nie śpi.

6. Zapłata przelewem. Numer konta i wszystkie inne szczegóły podam po kontakcie e-mail'owym.

7.  Wszystkie zamówienia kierujcie na e-mail: jagodowa00@gmail.com 

8. O wysyłce każdego będę indywidualnie informowała mailowo. Postaram się wszystkie przesyłki nadawać max. do dwóch dni po zapłacie.

9. Sprzedane produkty będę starała się na bieżąco wykreślać z listy.

10. Do każdych zakupów dorzucam gratis w formie ozdób lub naklejek! ;-) 


Ozdoby: Folia transferowa, holograficzna, Born Pretty Store - 2zł 


Folia transferowa, imitująca pękniecia, Born Pretty Store - 2zł 

Inne: 


3x czerwone etui na płytki 6x6 cm - używane, ale bez śladów użytkowania - 5 zł /sztuka

1 komentarz:

  1. Jagoda zamiast maila posłałam Ci na insta ale moge posłac na maila :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!