Wibo, Express Growth, nr. 355Przed Wami piękny niebieski lakier z firmy Wibo. To jeden z tych lakierów, które są ze mną najdłużej. Niefortunnie ten kolor już nie jest w sprzedaży, został wycofany. Przez pewien czas mój najulubieńszy niebieski lakier (potem wyparł go Lovely, Classic, nr 94 ).

Seria lakierów Express Growth to najliczniejsza grupa lakierów firmy Wibo. Bogata w wiele odcieni o różnym wykończeniu od kremów po błyszczące shimmer'y. Dostępna w drogeriach Rossmann, w cenie 5,19 zł w szafach firmy Wibo. Lakiery zawierają multiwitaminową formułę odżywiającą i wzmacniającą płytkę paznokcia.Firma: Wibo
Seria: Express Growth
Nazwa/Numer: 355
Kolor: Głęboki niebieski kolor, można powiedzieć, że delikatnie metaliczny.
Pędzelek: Standardowy
Konsystencja: Płynna, dobrze się nakłada
Schnie: Dość szybko
Krycie: Mało wymagającym może wystarczyć jedna warstwa, jednak ja zawsze maluję nim dwie warstwy
Trwałość: 2-3 dni
Cena: 5,19 zł
Pojemność: 8,5 ml
Zmywanie: Dobrze się zmywa, nie barwi skórek ani paznokci.


Czy lakiery z serii Express Growth rzeczywiście odżywiają paznokcie? Szczerze mówiąc nie zwróciłam na to uwagi. Nie szkodzą, a więc jest dobrze. A to, że zawierają witaminy, to nawet lepiej, przy częstym malowaniu paznokci dobrze jest mieć różne źródła witamin dla pazurków, które wymagają pielęgnacji.Powyższe zdjęcia robiłam w świetle dziennym, natomiast zdjęcie poniżej wykonałam już z lampą błyskową, która wydobyła metaliczność tego lakieru.
Co o nim sądzicie? Jak wypada przy Lovely, Classic, nr. 94?

1 komentarz:

  1. Bardzo fajny lakier , ciekawe czy wyglądał by dobrze pokryty matowym toperem ? :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!