Polityka Prywatności


Polityka Prywatności dla bloga www.jagodowablog.pl :Witaj!

Administratorem Twoich danych osobowych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych jest autorka bloga www.jagodowablog.pl jest Jadwiga P. zamieszkała w Krakowie.


Cele, podstawy prawne oraz okres przetwarzania danych osobowych:

Cele:


Zamówienia z zakładki „wyprzedaż” . Składając zamówienie, musisz podać dane niezbędne do realizacji zamówienia, takie jak imię i nazwisko, adres, adres e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do złożenia zamówienia.

Przekazywanie nagród z konkursów i rozdań: W celu wysłania nagrody w konkursach lub rozdaniach organizowanych na blogu musisz podać dane niezbędne do przesyłania nagrody, takie jak imię i nazwisko, adres, adres e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania nagrody.

Kontakt. Kontaktując się ze mną za pośrednictwem poczty elektronicznej, w sposób naturalny przekazujesz mi swój adres e-mail jako adres nadawcy wiadomości. Ponadto, w treści wiadomości możesz zawrzeć również inne dane osobowe. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, by nawiązać kontakt.

Komentarze. Jeżeli chcesz dodać komentarz na blogu, musisz wypełnić formularz i podać w nim swój adres e-mail oraz imię. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, by dodać komentarz.

Serwisy społecznościowe: Zapewniam możliwość korzystania z funkcji społecznościowych, takich jak udostępnianie treści w serwisach społecznościowych oraz subskrypcja profilu społecznościowego. Korzystanie z tych funkcji może wiązać się z wykorzystywaniem plików cookies administratorów serwisów społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, YouTube, Google+ .


Podstawy Prawne

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO) wprowadzone w dniu 25.05.18r.

Okres trwania przetwarzania danych:


Komentarze: Dane będą przetwarzane przez czas funkcjonowania komentarzy na blogu, chyba że wcześniej poprosisz o usunięcie komentarza, co spowoduje usunięcie Twoich danych z bazy.

Kontakt: Twoje dane są w tym przypadku przetwarzane w celu kontaktu z Tobą, a podstawą przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO, czyli Twoja zgoda wynikające z zainicjowania kontaktu.

Zakładka „Wyprzedaż”, Konkursy i Rozdania: Dane niezbędne do przesłania paczek będą przetwarzane przez czas niezbędny do wysłania przesyłki a następnie do czasu jej dostarczenia (w przypadku przesyłek poleconych).


Uprawnienia

RODO przyznaje Ci następujące potencjalne uprawnienia związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do danych osobowych,
  • prawo do sprostowania danych osobowych,
  • prawo do usunięcia danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
  • prawo do przenoszenia danych,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego,
  • prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych, jeżeli takową zgodę wyraziłeś.Bezpieczeństwo

Zapewniam podjęcie wszelkich środków bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych wymaganych przez przepisy o ochronie danych osobowych. Dane osobowe są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione.Odbiorcy danych. 


Twoje dane mogą być przekazane przeze mnie do przetwarzania następującym organom:
  1. Poczta-Polska lub inna firma kurierska – w celu przesłania przesyłki z zakupami z zakładki „wyprzedaż” lub nagrody z rozdania lub konkursu na podany przez Ciebie adres.Zawsze możesz również zwrócić się do mnie z żądaniem udostępnienia Ci informacji o tym, jakie dane na Twój temat posiadam oraz w jakich celach je przetwarzam. Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną pod adresem jagodowa00@gmail.com
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!