Coś nowego z BPS.

Cześć! Tym razem naprawdę długo mnie tu nie było. Niestety pisanie wpisów na bloga nie jest aktualnie moim priorytetem i schodzi na naprawdę daleki plan. Tak daleki, że od ostatniego wpisu minęło prawie pół roku. Jednak ja wciąż tu jestem i mam dla Was coś ciekawego... 

A mianowicie zakupy ze strony Born Pretty - tym razem było mi dane skorzystać z bonu podarunkowego na 20$, który otrzymałam od firmy z okazji urodzin. 


1. Cekiny w kształcie kwiatków - KLIK  

ID: 56325


Fajny wiosenno-letni gadżet do ozdabiania stylizacji paznokci. To jedna z tych rzeczy, których nie wiem czy kiedykolwiek użyję, ale tak bardzo mi się spodobały, że postanowiłam zamówić. 

2. Zestaw brokatów w różnych kolorach i kształtach - KLIK

ID: 55577


Idealne do modnego ostatnio zdobienia "princess nails" gdzie zatapia się takie brokatowe drobinki z bazie lub żelu u góry paznokcia. Drobinki mają różne wielkości, są cieniutkie i pięknie się mienią. Moja wewnętrzna sroka LUBI TO! 

3. Biało-mleczny brokat "heksagony" - KLIK 

ID: 52986-4


Też różnej wielkości drobinki - tym razem jednak białe i nieco bardziej masywne niż brokaty z kasetki wspomnianej powyżej. Są dostępne też inne kolory. 

4.Srebrny żel do stemplowania - KLIK

ID: 44587-11

Mam już kilka kolorów tych żeli do stemplowania od Born Pretty i są naprawdę fajne. Tym razem wybrałam dla siebie kolor srebrny, bo takiego nie miałam. 

5. Lakier hybrydowy z drobinkami - KLIK 

ID: 53087-7


Piękny ciemno-różowy lakier z mnóstwem drobinek i efektem flash. Tutaj jednak muszę przyznać, że jestem dość nudna, ponieważ kupiłam bardzo podobny lakier z innej firmy dostępnej u nas stacjonarnie i nawet nie zwróciłam na to uwagi wcześniej.

6. Żel ze świecącym w ciemnościach brokatem - KLIK

ID: 52328

Zaciekawiło mnie bardzo zdjęcie tego żelu na stronie internetowej BPS. Jeszcze nie do końca mam pomysł na jego wykorzystanie, ale wszystko przed nami ;-) 

 

Czy coś wpadło Wam w oko? 

Koniecznie dajcie znać ;-) 

Pozdrawiam

Jagodowa 

;-)


Ps.

Jeśli chcecie zrobić zakupy na stronie sklepu Born Pretty to polecam swój kod rabatowy do wykorzystania: MAL91 który daje 10% zniżki na nieprzecenione artykuły. 
PS. 2 

Wracając nieco do mojego "nie pisania" - Nie mam nic na swoją obronę. Nie mogę też obiecać, że takie przerwy nie będą się powtarzać. Nie wiem jaka będzie przyszłość tego bloga. Nie mam weny - mimo, że zrobiłam kurs piania (co prawda copywritingu, ale dałoby się to spokojnie wykorzystać na blogu). 

Jestem aktualnie nieco w rozterce. Stoją na rozdrożu i nie wiem co mam dalej robić. Może nadejdzie taki piękny dzień, że wrócę tu z radością i otwartym sercem do pisania. Póki co więcej czytam niż piszę, szukam pomysłu na siebie, paznokcie maluję dalej (zapraszam stale na IG: @jagodowa.maluje) i robię biżuterię ( @jagodowe_atelier ), ubieram się głównie na czarno i chyba mam stany depresyjne. 

Do zobaczenia! Albo do napisania! 

1 komentarz:

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!