Vipera, Roulette, nr. 40Dzisiaj zapraszam Was na recenzję chyba najciekawszego i najbardziej oryginalnego lakieru jaki mam w swojej kolekcji. Czyli po prostu Vipera, Roulette, o numerze 40!

Na internecie spotkałam się parokrotnie z określeniem "potłuczona tęcza" - jest ono niewątpliwie trafne. Wystarczy jeden rzut oka na ten lakier i od razu wiadomo, skąd wzięła się ta nazwa.

Cała "magia" tej ruletki od Vipery polega na tym, że w bezbarwnej bazie zawieszone są drobinki różnej wielkości, kształtu i koloru. Całość wygląda jak pocięta na kawałki kolorowa folia. Kolory które możemy spotkać w Roulette nr. 40 to żółty, zielony, różowy, fioletowy, niebieski i czerwony. Jeśli jakiś kolor przegapiłam to dajcie znać ;-)
Kolory są jasne, co daje optymistyczny wygląd lakieru - taki właśnie tęczowy. Ciekawi mnie, jak będzie wyglądał na czarnym lakierze bazowym.


Żeby ładnie nałożyć drobinki trzeba niestety trochę się napracować. Dużo z nich zostaje na pędzelku przy standardowej próbie nakładania lakieru. Pędzelkiem trzeba dobrze pomanewrować, żeby mieć taki efekt jaki osiągnęłam na swoich paznokciach na zdjęciach. Całość pomalowałam jeszcze bezbarwnym lakierem, dla pewności że nic nie będzie odstawać. I tak też było - drobinki przylegały idealnie do paznokcia.
Innym sposobem, nieco bardziej pracochłonnym mogłoby być pomalowanie paznokcia lakierem bezbarwnym i nakładanie na to drobinek za pomocą igły lub ostro zakończonego patyczka. Choć lakier jest wielokolorowy przy zmywaniu już wcale tak kolorowo nie jest ;-( Jednego paznokcia zmyłam tradycyjnie - jednak była to droga przez mękę. Resztę paznokci zmyłam już za pomocą metody foliowej, która okazała się idealna przy tym lakierze.

Firma: Vipera
Seria: Roulette
Nazwa/Numer: 40
Kolor: Wielokolorowe drobinki zawieszone w bezbarwnej bazie
Pędzelek: Płaski, szeroki
Konsystencja: Płynna, lecz drobinki trochę się zbijają na pędzelku, po nałożeniu lakieru na paznokieć jest już w porządku.
Schnie: Dość szybko
Krycie: --
Trwałość: Trochę zależna od lakieru bazowego, choć podobno przedłuża jego trwałość.
Cena: 13 zł
Pojemność: 12 ml
Zmywanie: Potrzeba użyć metody foliowej, inaczej można się załamać przy próbie zmycia tego cuda z paznokci.
Gdzie można go kupić? Na stoiskach firmy Vipera, bądź na stronie internetowej firmy: www.viperasklep.pl

Macie może ten lakier? Jeśli tak, to jakie macie wrażenia po jego użyciu?
Podoba się Wam taki efekt na paznokciach?

Ps. Ja się bardzo polubiłam z tym lakierem ;-)

4 komentarze:

  1. Ten lakier wygląda świetnie :) Obserwuję i zapraszam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. jutro będzie u mnie w tej samej wersji :))

    OdpowiedzUsuń
  3. jak równo Ci się porozkładały te drobinki! Ja chcę spróbować jeszcze poukładać je wykałaczką żeby zrobić mozaikę :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!