Shine bright like a diamond!Cześć! Najpierw powstało zdobienie... a tytuł jakoś sam wpadł do głowy! Dzisiaj zdobienie "na bogato" - z diamentami!


Głównymi bohaterami dzisiejszego postu będą: płytka hehe - 059, lakier do stemplowania B. Loves Plates / Colour Alike - B. a Twilight oraz lakier Sally Hansen, Xtreme Wear, nr. 465 Coin Flip.
Padło na dość eleganckie zestawienie kolorów, ponieważ ten manicure towarzyszył mi na wigili pracowniczej w ostatnią niedzielę.


Z płytki wybrałam wzór diamencików - z którego zrobiłam stemplowaną naklejkę, wypełnioną lakierem Sally Hansen, Glam Satin, nr. 02 Crystaline (tego pięknego gagatka zobaczycie jeszcze nie raz na moich paznokciach!). Diamenciki powycinałam i poukładałam na paznokciach według własnego uznania.
Gdy wybierałam płytkę Hehe 059 jakiś pomysł zrodził się w mojej głowie (tylko nie pamiętam jaki). Gdy płytka była już w moich rękach w głowie miałam totalną pustkę! Nic a nic nie przychodziło mi do głowy. Tego niestety nie lubię w testowaniu - że czasami trzeba czegoś użyć nie mając pomysłu jak to zrobić. Na szczęście (!!!) pomysł sam wpadł mi do głowy - i tak oto powstało to diamencikowe zdobienie ^^

Płytkę zajdziecie na stronie sklepu Lady Queen, w dziale Nail Art dokładnie TUTAJ.

Choć nosiłam je dość krótko jak na ostatnie standardy (dzisiaj je zmyłam, a właśnie schnie mi na paznokciach nowe zdobienie) - nosiło mi się je wygodnie. Kolory nierzucające się w oczy (chociaż czy ja wiem, czy czerń tak nie rzuca się w oczy?). Najwięcej roboty było z tymi diamencikami, żeby je ładnie powycinać i poukładać. Mam nadzieję, że wyszło ;-)


Co powiecie o takim wykorzystaniu tego wzoru diamencików?
Jak Wam się podoba to zdobienie?
Zdarza Wam się malować cały paznokieć lakierem do stemplowania?

Od firmy Lady Queen otrzymałam specjalny kod rabatowy dający moim czytelnikom 15% rabatu na zakupy! Chętnych zapraszam do skorzystania z kodu QSAX15.


22 komentarze:

  1. Ładnie :) Tak myślałam że diamenty pójdą w ruch :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne są :)
    Diamenciki od razu skojarzyły mi się z piosenką Rihanny Diamonds :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ale fajny pomysł! I tytuł wpisu odpowiedni :)

    OdpowiedzUsuń
  4. świetny pomysł na tę płytkę! :D pięknie wyszły ;)

    OdpowiedzUsuń
  5. Tytuł posta idealnie dopasowany do zdobienia :) śliczne pazurki :)

    OdpowiedzUsuń
  6. świetnie to wymyśliłaś :)

    OdpowiedzUsuń
  7. O ile czerń może nie wszystkim od razu rzuca się w oczy to która kobieta przejdzie obojętnie koło diamentów? ;D Ślicznie wyszły :)

    OdpowiedzUsuń
  8. Genialna płytka. Super to wymyśliłaś!

    OdpowiedzUsuń
  9. świetny pomysł :) też czasem tak mam z produktami do testów, że nie wiem co z nimi zrobić, aż samo wpada do głowy po jakimś czasie ;)

    OdpowiedzUsuń
  10. Ale piękne <3 uwielbiam takie ekskluzywne zdobienia <3

    OdpowiedzUsuń
  11. Piękne pazurki ;)
    Pozdrawiam serdecznie
    Marcelka Fashion :)

    OdpowiedzUsuń
  12. Świetny pomysł na połączenie tych diamencików ze złotem. Bardzo fajnie się komponuje. A te lakiery Satin Glam coraz bardziej za mną chodzą :-)

    OdpowiedzUsuń
  13. Diamenciki wyszły ci świetnie, super pomysł, żeby je samemu poukładać :)

    OdpowiedzUsuń
  14. bardzo pieknie, diamenty wyszly extra :)

    OdpowiedzUsuń
  15. Która kobieta nie kocha diamentów ;) Piękne!

    OdpowiedzUsuń
  16. Myślę, że udało Ci się świetnie wykorzystać tą płytkę, bo zdobienie jest bomba. ps. ja też tego w recenzjach ne lubię, bo jak tu na siłę coś wymyślić jak pomysłów brak:)

    OdpowiedzUsuń
  17. Świetne. Bardzo ładne kolorki i naprawdę fajna płytka :)

    OdpowiedzUsuń
  18. Kolor bazowy nie mój ale zdobienie śliczne.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!