Paznokcie na wiosnę


Cześć! Ostatnimi czasy było tutaj mało zdobień paznokci. Pora to nadrobić, dlatego przed Wami moje pierwsze wiosenne zdobienie w tym roku! Zapraszam!

Nie sugerujcie się, że czerń to jakiś podtekst do panującej na około aury. Po prostu ten kolor zobaczyłam oczami wyobraźni z tymi pięknymi naklejkami. Moim zdaniem pasuje idealnie!

Wspomniane kwiatowe naklejki to produkt HanYiNail - znalazłam je na stronie Born Pretty  (w cenie 1.59$) niestety nie są już dostępne i bardzo przez to ubolewam, bo nie mogę Wam dać działającego linku do zakupu. 


To była miłość od pierwszego wejrzenia. Naprawdę bardzo spodobały mi się te naklejki i nie mogłam się doczekać, aż do mnie dotrą żebym mogła je użyć.

Naklejki są tradycyjne, na kleju - co wydawało mi się, że może być minusem. Jednak klej jest na tyle mocny i dobrze chwyta, że nosząc paznokcie nic a nic mi się nie próbowało odkleić. Top'u dałam dwie warstwy dla pewności.


Do zdobienia użyłam:
- Arkusz naklejek HANYI - 366
- Victoria Vynn, Gel Polish Color, nr. 108 Black Velvet
- Born Pretty, Color Coat, Casablanca
- Semilac, nr. 162 Creamy Cookie


To, że te piękne naklejki są na kleju, a nie wodne koniec końców okazało się, że ma jeden minus. Przy ściąganiu frezarką frezy zaczęły się zapychać klejem i przestawały ściągać masę z paznokcia. Przyznam się, że trochę się wystraszyłam, co z tego będzie. Ale frezy na szczęście udało mi się doczyścić (aceton rozpuści wszystko).


Zdobienie nosiło mi się bardzo dobrze. Mam ochotę jeszcze do niego wrócić, bądź zrobić coś w podobnym klimacie.

A Wam jak się podoba to zdobienie?
Nosiłybyście?

A jeśli jesteście zainteresowani zakupami w sklepie Born Pretty Store, to zapraszam do skorzystania z mojego kodu rabatowego MAL91, który da wam 10% zniżki:


Pozdrawiam
Jagodowa
;-) 

5 komentarzy:

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!