Cyrkonie w ozdabianiu paznokci / Zdobienia z cyrkoniami


Cześć! Czy nosicie zdobienia paznokci z cyrkoniami? Wierzcie mi lub nie, ale ja się czuję z nimi mega elegancko! Zapraszam Was na kilka propozycji eleganckich zdobień paznokci z cyrkoniami!

Zdobienia ułożyły mi się chronologicznie od tyłu, więc najmłodsze idzie na sam początek! 

Ciemnobordowy lakier Wibo, Special Effect Hybrid w kolorze Ruby to moja perełka - bardzo lubię ten lakier. podoba mi się zarówno w wersji matowej jak i z połyskiem. Cyrkonie z AliExpress.


W moich zdobieniach paznokci nie może braknąć firmy VOGO i jej cudownych kolorów. 

Pomarańczowy lakier i cyrkonie w tym samym kolorze to u mnie rzadkość. Ale warto było wyjść ze strefy komfortu. 


Czy istnieje jakiś bardziej elegancki kolor, niż czerwień? 

Wydaje mi się, że chyba nie! A już czerwony kolor w połączeniu z cyrkoniami to prawdziwy sztos!

Fiolet z delikatnym akcentem. Czasem i mnie nachodzi o delikatność - Pink Shimmer od Eveline to również jeden z moich ulubionych lakierów, po które regularnie sięgam przy okazji wielu zdobień. A w połączeniu z pastelowym różem i delikatnymi cyrkoniami - ja się zakochałam!Zielony kolor to odcień dość specyficzny. Wydaje mi się, że nie każdy lubi takie odcienie. Ja się z nim czuję bardzo dobrze. Oceńcie same czy kolor 17 od VOGO jest wart zainteresowania!Poniżej zdjęcie słoiczka z cyrkoniami - w takiej formie zamawiam mix'y ozdób z AliExpress. Gdy już do mnie dochodzą przekładam je do karuzeli na ozdoby, segregując je przy okazji. 

Ostatnią moją propozycją są cyrkonie na pyłku SemiFlash z firmy Semilac. Pyłek bardzo ładnie się mienił. Oho! To już niemalże koniec! Które zdobienie z cyrkoniami przypadło Wam najbardziej do gustu? 


Wiem, że nie bywam tutaj zbyt regularnie - ale są momenty, gdy mam ochotę usiąść i napisać coś więcej. Niestety przeważnie codzienność zagłusza mi to pragnienie. Ostatnio wróciłam też do pracy po urlopie wychowawczym... Tak więc jest ciekawie :) Oczywiście nie planuję z niczego rezygnować, ani znikać. W końcu ten blog to takie MOJE miejsce. 

Pozdrawiam!

Jagodowa 

;-)Ps. Czy wiecie, że firma Omega System działająca na polskim rynku od prawie 20 lat jest producentem systemów wystawienniczych i prezentacyjnych? Jednym z jej głównych produktów są ścianki wystawiennicze - na których można zaprezentować np. wystawy muzealne, plenerowe wystawy zdjęć - - kiedyś w okolicach Krakowskiego rynku oglądałam całą wystawę zdjęć na takich ściankach! - oraz inne informacje/zdjęcia/obrazy lub wszystko inne, o czym tylko sobie pomyślimy. Na rynku w Skawinie dla przykładu na takich ściankach była informacja o funduszach europejskich i o planach przebudowy dróg w obrębie miasta. Ścianki wystawiennicze często możemy spotkać w parkach lub na placach/rynkach. Lekka aluminiowa konstrukcja sprawia, że są bardzo uniwersalne, a wersja plenerowa ścianki jest dodatkowo dobrze zabezpieczona przed warunkami atmosferycznymi. 

3 komentarze:

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!