MG Magic, Spa Nail

Dzisiaj przedstawiam Wam jeden z moich ulubionych lakierów: MG Magic, Spa Nail w kolorze który myślę, że można zaliczyć do odcieni bordowych. Lakier mam już dość długo i niestety wszelkie dane na jego temat się starły.

Firma: MG Magic
Seria: Spa Nail
Nazwa/Numer: ?
Kolor: Podchodzący pod bordowy
Pędzelek: Wąski
Konsystencja: Rzadka, płynna
Schnie: Dość szybko
Krycie: Wystarczy jedna warstwa
Trwałość: Raczej standard 2-3 dni
Cena: Około 8-9 zł
Pojemność: ?

Jak już wspomniałam wyżej, jest to jeden z moich ulubionych lakierów. Jest ze mną najdłużej z całej mojej lakierowej rodzinki. Kolor ma prawie bordowy - powiedziałabym, że bordo z domieszką oberżyny. Bardzo lubię ten kolor na swoich paznokciach. Z trwałością szału nie ma, lakier jak większość lakierów wytrzymuje 2-3 dni. Natomiast krycie jest świetne. Jedna warstwa wystarczy, by paznokcie były dokładnie pokryte kolorem. Jednak na zdjęciach są dwie warstwy, bo zawsze maluję dwie, nawet kiedy lakier ma mocne krycie. Schnie dobrze i ładnie się prezentuję.
Ostatnie zdjęcie jest nieco starsze niż reszta, jest sprzed około roku ;-)

Czy wiecie coś na temat firmy MG Magic?


3 komentarze:

  1. niestety ja o tej firmie pierwsze słyszę, ale lakier jest ładniutki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nigdy nie słyszałam o lakierach tej firmy. Ja uwielbiam mój czerwony lakier z Lovely moulin rouge. Ma piękny złotawy shimmerek i lekko wpada w bordo :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Widuję jeszcze czasem lakiery z tej firmy w mniejszych lub prywatnych drogeriach. Jednak o samej firmie nic nie wiadomo.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!