Lovely, Blink Blink, nr. 4

Niedawno firma Lovely (dostępna w drogeriach Rossmann) wypuściła na rynek serię lakierów z brokatem o nazwie Blink Blink. Na serię składa się 7 lakierów, top coat'ów, które w bezbarwnej lub prawie bezbarwnej bazie zatopione mają różnej wielkości i koloru brokaty. Na pewno większość blogerek już opisała swoje lakiery z tej serii. Teraz przyszła pora i na mnie. Zapraszam! ;-)

W swojej lakierowej rodzince mam dwa kolory z tej serii, chętnie przytulę do siebie pozostałe, gdy nadarzy mi się okazja. Lakier, który Wam zaprezentuję ma numerek 2. Kolor zielony, który składa się na bardzo delikatnie kryjącą zieloną bazę, oraz drobinki brokatu: różowe kwadraty i srebrne heksy. Cienka warstwa lakieru zostawia widoczny brokat i delikatny połysk w odcieniu zieleni. Użyłam go na lakierze zielonym, ponieważ zielona baza brokatowego lakieru nie będzie się gryzła z takim kolorem. Lakierem trzeba dobrze operować, aby wydobyć z niego dużo brokatu. Buteleczka wydaje się być nim wypchana po brzegi - jednak podczas malowania tego nie widać - jeśli na paznokciu zostanę dwie lub trzy drobinki brokatu to już jest coś. Brokat nie odstaje, jest dobrze zatopiony w bazie - nie trzeba używać na niego dodatkowo warstwy bezbarwnego top coat'u.Firma: Lovely
Seria: Blink Blink
Nazwa/Numer: 4
Kolor: Zielonkawa baza z różowymi i srebrnymi drobinkami brokatu
Pędzelek: Szeroki
Konsystencja: Płynna, dobrze się nakłada
Schnie: Dość szybko
Krycie: --
Trwałość: W sumie dużo zależy tu od lakieru jakiego użyjemy pod spodem
Cena: 6,99 zł
Pojemność: 8 ml
Zmywanie: Lakier brokatowy wymaga dłuższego nasączenia zmywaczem, lub użycia foli aluminiowej.


Zielony lakier Lovely, Must Have, numer 7 + jedna warstwa Lovely, Blink Blink, numer 4:
To samo zestawienie lakierów, ale lakieru Blink Blink są już dwie warstwy:Sądzę, że zdecydowanie lepiej wygląda przy dwóch warstwach i porządnym napracowaniu się nad wydobyciem brokatu z buteleczki.
Co o nim sądzicie? Macie lakiery z tej serii w swoich kolekcjach?

2 komentarze:

  1. Gdyby nie było tej zielonej bazy to może byłby dla mnie ciekawszy. Jakoś nie lubię takich połączeń :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zieleń to zdecydowanie nie moja bajka , a ten blink blink też mi się jakoś specjalnie nie podoba ;/

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!