Claire's, Splatter Pink


Cześć! Dzisiaj mam dla Was opis kolejnego lakieru od firmy Claire's , tym razem padło na nieco neonowy róż z mnóstwem drobinek czyli Splatter Pink!


Lakier noszę na swoich pazurkach od niedzieli (20.04) i dalej trzyma się świetnie, ani pół odprysku! Splatter Pink to neonowy różowy lakier z mnóstwem czarnych i białych niebłyszczących drobinek w różnych kształtach. Wydawać by się mogło, że przez ogrom drobinek będzie miał gęstą konsystencję - otóż nic bardziej mylnego! Lakier nakłada się dobrze, konsystencję ma płynną, nie robią się "gluty" na pędzelku podczas malowania. Do ładnego pokrycia wystarczą dwie warstwy, jednak na zdjęciach przy dwóch warstwach lekko prześwitują końcówki - czego w ogóle nie widać na żywo. Lakier ogólnie bardzo przyjemny w użytku. Wypatrzyłam go w koszyczku wyprzedażowym z lakierami w sklepie firmy Claire's - mimo iż na opakowaniu jest cena 19,90 zapłaciłam z niego jedynie 4 zł! ;-)


Firma: Claire's
Seria: -
Nazwa/Numer: Splatter Pink
Kolor: Różowy
Wykończenie: Kremowe + Drobinki
Pędzelek: Szerszy niż standardowe
Konsystencja: Płynna, dobrze się nakłada.
Schnie: Dość standardowo.
Krycie: Dwie warstwy
Cena: Na opakowaniu pisze 19,90 zł, kupiłam go z koszyczka wyprzedażowego za 4 zł.
Pojemność: 10 ml.
Zmywanie: Ze względu na znaczną ilość drobinek myślę, że najlepsza będzie metoda foliowa.Splatter Pink - z angielskiego znaczy mniej więcej spryskany/schlapany róż - Nazwa bardzo pasuje do lakieru. Na pierwszy rzut oka wygląda jakby różowe paznokcie zostały spryskane czarną farbką ;-)

I jak Wam się podoba to cudo? ;-)

8 komentarzy:

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!