Victoria Vynn, Gel Polish Color, nr. 088 Platinium Purple


Cześć! Przedstawiam Wam dzisiaj lakier hybrydowy Victoria Vynn, Gel Polish Color, nr. 088 Platinium Purple.

Lakiery firmy Victoria Vynn podbijają ostatnio blogosferę. I bardzo dobrze! Przyda się odskocznia od ciągle pojawiających się wszędzie jednych i tych samych firm...

Kolor to jak widzicie piękny, ciemny fiolet z delikatnym niebieskawym shimmerem. Uważam, że 088 Platinium Purple śmiało można nazwać lakierem pasującym do eleganckich stylizacji i na ważne okazje.


Firma: Victoria Vynn
Seria: Gel Polish Color
Nazwa/Numer: 088 Platinium Purple
Kolor: fioletowy
Wykończenie: shimmer
Pędzelek: Nieco spłaszczony, równo ściety.
Konsystencja: Płynna
Schnie: 30-40s LED/ 2min UV
Krycie: 2 warstwy
Cena: ok 35zł
Pojemność: 8 ml
Zmywanie: Jak w przypadku prawie każdej hybrydy - po namoczeniu w acetonie (ok. 5-10min) lakier wykrusza się z paznokci (trzeba mu pomóc np. drewnianym patyczkiem do skórek).


Lakiery utwardzają się w różnych typach lamp: UV, LED oraz CCFL. W swojej lampie LED utwardzałam go po 30 sekund na warstwę. Lakier doskonale się utwardził.

Malowanie tymi lakierami jest bardzo łatwe, płaskim pędzelkiem bardzo dobrze operuje się przy skórkach. Konsystencja lakieru nie jest za gęsta, ani zbyt lejąca - po prostu idealna do łatwego i szybkiego rozprowadzenia po płytce paznokcia.

Po nałożeniu pierwszej warstwy obawiałam się, że lakier będzie potrzebował ich aż trzech do pokrycia paznokcia. Jednak po nałożeniu drugiej warstwy okazało się, że trzecia byłaby zbyteczna. Dwie warstwy zapewniają idealne krycie koloru.


Do wykonania manicure użyłam jeszcze:
- Gel Polish Tape Bond (bezkwasowy preparat podkładowy przygotowujący płytkę paznokcia pod manicure światłoutwardzalny)
- Gel Polish Base
- Gel Polish Top


Lakier po przytrzymaniu około 5-10 minut w płatkach nasączonych acetonem odpadał całymi płatami. Tylko delikatnie musiałam mu dopomóc patyczkiem. Ściąganie bardzo łatwe i bezproblemowe.


Jak podoba się Wam ten kolor?
Miałyście już styczność z lakierami firmy Victoria Vynn?9 komentarzy:

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!