Dresslily - pierwsza paczka / first pack
Cześć! Ostatnio dotarła do mnie przesyła z Dresslily jesteście ciekawi co znalazłam w środku?

Hi! Recently I got the parcel from Dresslily, are you curious what I found inside? 
1. Brożka ze słoniem / Elephant brooch - KLIK Piękna i bardzo elegancka - niestety aktualnie wysprzedana. Ale mam nadzieję, że jeszcze będzie dostępna.

Beautiful and very elegant - unfortunately currently sold out. But I hope it will be in sale soon. 


2. Słodkie kolczyki pandy / Cute panda earrings - KLIK 
Bardzo spodobały mi się te kolczyki - są super urocze! I bardzo fajnie wyglądają  w uszach! :)

I like this earrings very much - they are super cute! And they very good look in ears! ;)
3. Paletka do mieszania kolorów / Cosmetic mix palette - KLIKNa stronie widnieje informacja, że jest to paletka do mieszania kosmetyków, dla mnie będzie to podkładka do zdjęć wzorników - sądzę, że ładnie będą się prezentować na takim tle.

On site there is information that this is a palette for mixing cosmetics, but for me it's be pad under the nail displays. I think nail displays will be look good with this background. 


4. Bluzka / Blouse - KLIKAsymetryczna, z zamkiem pod szyją, i paskami na plecach. Kolor na stronie oznaczony jako jasny róż, ja powiedziałabym raczej, że to łososiowy.

 Asymmetrical, zipper neck, criss cross on the back. Colour on the site is named light pink, but for me it's rather salmon colour. 


Myślałam, że przesyłka będzie dłużej szła i zdjęcia będę już robić nie będąc w ciąży - gdy dotarła do mnie przesyłka wystraszyłam się, że nie założę bluzki przez ciążowy brzuszek. Jednak okazała się być na tyle luźna, że wszystko ładnie się zmieściło - mało tego, sądzę, że wygląda całkiem nieźle jako ciążowa bluzka :)

Z tyłu jest jedna warstwa materiału co sprawia, że trzeba się odpowiednio "ubrać" do noszenia tej bluzki. Jak widać nie dostosowałam koloru biustonosza i już to dziwnie wygląda.

PS. Z kodem DLBF25 macie 25% rabatu ;-)


Znacie sklep Dresslily?
Lubicie? 
Pozdrawiam! 

Ps.  Use code: DLBF25 with 25% discount.  

(Over 10usd, save 2.5usd; Over 20usd, save 5usd; Over 30usd, save 7.5usd; Over 40usd ,save 10usd; Over 50usd, save 12.5usd; Over 60usd, save 15usd; Over 70usd, save 17.5usd; Over 80usd, save 20usd; Over 90usd, save 22.5usd; Over 100usd, save 25usd;Over 110usd, save 27.5usd; Over 120usd, save 30usd; Over 130usd, save 32.5usd; Over 140usd, save 35usd;)


Do you know Dresslily shop? 
Do you like it?
Regards! 


5 komentarzy:

 1. Słodkie te kolczyki! A z bluzką wstrzeliłaś się idealnie - przyda się wiosną, zaraz po ciąży - niestety nie tak szybko wracamy do swojego rozmiaru sprzed ciąży - luźny fason zatem jak znalazł;)
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Urocze są te kolczyki-pandy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bluzeczka bardzo fajnie się prezentuje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pandy świetnie wyglądają na uszach :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!