Geometryczne zdobienie z lakierami VOGO / kolory numer 17 oraz 32


Cześć! Dzisiaj mam dla Was zdobienie lakierami marki VOGO o których mogliście poczytać w poprzednim wpisie. Zapraszam!

Użyłam tutaj dwóch lakierów VOGO - zielonego nr. 17 oraz pastelowego pomarańczu/ żółtego nr. 32Co ciekawe numer 32 inaczej wygląda na wzorniku a inaczej na paznokciach - nie wiem od czego do zależy. Na wzorniku kolor jest bardziej pomarańczowy, a na paznokciach pastelowo żółty. Myślałam, że może wypłowiał od słońca - coś takiego zdarzało mi się z lakierami innych firm. Ale zdjęcia paznokci zrobiłam zaraz po pomalowaniu i nie jest za bardzo możliwe to, żeby od słońca kolor się zmienił w międzyczasie. Po prostu nie mam pojęcia o co chodzi.


Do zdobienia użyłam lakierów z powyższego zdjęcia, oraz mojego ulubionego cienkiego pędzelka od BPS (ten srebrny). Lakiery VOGO przedstawiłam Wam powyżej. Za bazę posłużyło mi  Indigo, Protein base (używam już drugie opakowanie i jestem bardzo na TAK), do tego paint gel Canni, żółty lakier Born Pretty oraz zieleń od NeoNail.


Zainspirowałam się swoim zdobieniem na #31dc2018 - KLIK - z dnia geometrycznego oczywiście.
Zdobienie zmatowiłam top'em matującym od VOGO:


Mnie efekt matu przypadł do gustu, a Wam?

Zdobienie nosiłam dwa tygodnie, z jednym uszczerbkiem - na kciuku odkleiła mi się baza od paznokcia i musiałam ten jeden palec zrobić od nowa. Reszta trzymała się idealnie aż do zdjęcia.

Koniecznie dajcie znać co sądzicie o tym zdobieniu i  o macie?
Pozdrawiam!


6 komentarzy:

  1. Bardzo mi się podoba ;) Mat tu pasuje :) Ale faktycznie na paznokciu widzę żółty, w na wzorniku pomarańczowy. Kolor plastiku wzornika jest przecież jasny, nie powinien mieć wpływu. Dziwne zjawisko :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny wzór, przypomina mi takie rury, które kiedyś były w jakiejś grze :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!