Czerwiec i Lipiec 2019 - podsumowanie miesiąca


Cześć! Tym razem znów podsumowanie dwóch miesięcy, bo o podsumowaniu czerwca kompletnie zapomniałam :D Zapraszam!

Dni mijają mi strasznie szybko. To błyskawiczne tempo mnie przeraża. Dacie wiarę, że już bliżej do końca tego roku niż do jego początku?

Podsumowanie ostatnich dwóch miesięcy - czyli czerwca i lipca - zacznę standardowo od paznokci:

Paznokcie:


Jedno z moich ulubionych ostatnio zdobień :)


Tusze do ozdabiania paznokci to bardzo ciekawa nowość!


Firma VOGO to moje nowe odkrycie - polubiłam się z ich lakierami.

Zdobienia na wzornikach ze spider gel'ami które widzicie poniżej znajdziecie w tym wpisie: KLIKZnów w użyciu lakier firmy VOGO :) Przepiękny fiolet! Sądzę, że to będzie jeden z tych lakierów, do których chętnie będę wracać.


Stemplowane róże - koniecznie pokolorowane lekko czymś błyszczącym... Dla mnie bomba!


Lubię takie zdobienia, jednak jeszcze nie robiłam tego na paznokciach bo boję się, że wyjdzie mi krzywo :D


Te paski bardzo mi się spodobały. Kiedyś odwzoruję to zdobienie na swoich paznokciach.


Przesyłka od SferaLakiera.pl pełna była dobroci - od razu wykorzystałam je do ozdobienia paznokci.

A poniżej znów kilka zdobień na wzornikach:


W ostatnim czasie jestem niezwykle "płodna" jeśli chodzi o zdobienia na wzornikach. Wygoda i szybkość ich wykonania jest naprawdę satysfakcjonująca, a i efekty sądzę, że są niezłe :)

Zakupy / Przesyłki / Nowości : 


KLIK - wpis o lakierach VOGO - wyżej wspominałam Wam, że to moje nowe odkrycie. Lakiery są naprawdę fajne i dobrze mi się z nimi współpracuje. Gama kolorystyczna jest raczej standardowa póki co, choć mają kilka perełek jak holo mgiełki czy lakiery z brokatowymi niteczkami.


KLIK  - Płatki pod oczy firmy Efektima to też swego rodzaju odkrycie. Nie używałam ich wcześniej i bardzo spodobał mi się efekt jaki dają.


KLIK - Spider Gel'e firmy UR SUGAR dostępne między innymi na stronie Born Pretty Store. To, że uwielbiam efekt jaki dają nie jest żadną tajemnicą! :)


KLIK - Przesyłka ze sklepu SferaLakiera.pl o której wspominałam Wam wyżej przy okazji zdobienia paznokci.


KLIK - Born Pretty Store mnie rozpieszcza :) Uwielbiam dostawać od nich przesyłki - zawsze jest w nich coś fajnego (co zazwyczaj sama dla siebie wybieram).

Kultura: 


"Czerwona Jaskółka" oraz "Pałac zdrady" autorstwa Jason'a Matthews to jedne z lepszych książek jakie ostatnio przeczytałam. Obie książki oceniam bardzo wysoko - trzymały mnie w napięciu do ostatnich stron. Już nie mogę się doczekać, gdy w moje ręce wpadnie trzecia część z serii "Kandydat Kremla", która jeszcze w języku polskim nie została wydana. Czekam ^^

"Tło książki stanowi współczesna, rządzona przez niebieskookiego, pozbawionego jakichkolwiek wątpliwości Władimira Putina. Agentka wywiadu, Dominika Jegorowa, którą wbrew jej woli wyszkolono na "jaskółkę", czyli zawodową uwodzicielkę, ma podjąć walkę z Nathanielem Nashem, agentem CIA, oficerem prowadzącym niezwykle ważnego dla Amerykanów rosyjskiego "kreta" - podwójnego szpiega."


LinkParty: 

Tym razem udało mi się przeczytać kilka interesujących wpisów. Na przykład Ania Maluje napisała fajny wpis na temat tego czy musisz być ekspertem, żeby móc dzielić się swoją wiedzą?

Na blogu Tu mnie boli wpis o ciałopozytywności - myślę, że warto zainteresować się tym tematem. Kompleksy są przereklamowane! Warto zdać sobie sprawę, jak naprawdę wyglądają nasze ciała i pogodzić się z tym, że ideałów nie ma. Cellulit czy nadprogramowy kilogram to naprawdę nie powód do załamania, są o wiele gorsze rzeczy!

Dla mam, teraźniejszych i przyszłych , polecam wpis "Dlaczego straszyłaś mnie macierzyństwem?"

Więcej grzechów nie pamiętam!


W tym lipcu bawiłam się też na weselu oraz chrzciłam dziecko - ot takie przyziemne sprawy :)

A jak Wam minął ten czas?
Koniecznie dajcie znać!
Pozdrawiam!

3 komentarze:

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!