Marmurkowe paznokcie / VOGO Niuqi WiboCześć! Tym razem chcę Wam pokazać zdobienie z marmurkiem. Zapraszam!

Chodziły za mną odcienie różu, szarości, bieli i czerni - wszystko to razem w jednym zdobieniu. Nie do końca tylko wiedziałam co to ma być, aż pewnego dnia Lakierowniczka ogłosiła następny temat swojego projektu #lakierowniczkainspiruje ... i już wszystko stało się jasne!

Marmurek.


Do swojego zdobienia wykorzystałam lakier firfmy VOGO o numerze 08 (klik) - czyli cukierkowy róż, który podbił ostatnio moje serce. Zobaczcie jak ładnie mu w matowym wykończeniu.


Reszta produktów, które użyłam to: baza proteinowa Indigo, czarny Elite99, biały Niuqi, czarny z drobinkami Wibo, Special Effect Hybrid, nr. 3 Obsidian, Vogo 08 i Vogo 20. brokat srebrny Born Pretty. Błyszczące paznokcie to top Eveline, natomiast matowe to Niuqi, Top Mat.

Wibo, Special Effect Hybrid, nr. 3 Obsidian

Czyż ten lakier nie jest piękny?


Sam marmurek powstał poprzez zmieszanie kolorów lakierów na macie i nakładanie tej mieszanki pędzelkiem na paznokcie. Do tego namalowałam kilka czarnych kresek... i voila! Gotowe zdobienie :)

Osobiście przyznam, że dobrze mi się to zdobienie nosiło. Róż, szarość i czerń to dobre połączenie. Nieco w nim słodkości, ale wygląda też elegancko. Zwłaszcza gdy do tej mieszanki kolorów dodamy błysk w postaci brokatu lub shimmer'u.

Koniecznie dajcie znać czy to zdobienie przypadło Wam do gustu!
Pozdrawiam!


PS. Koniecznie zajrzyjcie na konto VOGO_nails na instagramie. ;-)


3 komentarze:

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!