Niebieskie paznokcie jak woda niebieskie!

 

Cześć Wam! Moi mili dzisiaj przed Wami kilka niebieskich zdobień paznokci - niebieskich niczym woda! A jeśli o wodzie mowa to i mam Wam coś do powiedzenia pod koniec wpisu - zapraszam!

Zacznę jednak od paznokci - bo są rzeczy ważne i ważniejsze - wiadomka ;-) Zdobienia z folią transferową na każdym kolorze wyglądają dobrze i szczerze Wam polecam spróbować jeśli jeszcze tego nie zrobiłyście! 


Kot w niebieskim szaliczku to chyba było zimowe zdobienie, ale skoro już zaplątał się wśród zdjęć dodanych do wpisu nie będziemy go wypraszać! Lubię malować koty, to bardzo wdzięczne stworzenia ;-) 


Ciągle uczę się malować ornamenty. Próbuję i próbuję z różnym skutkiem. 


Galaxy to idealny pomysł na maniciure! Zwłaszcza gdy dużo się błyszczy. 


Tak jak już wyżej wspomniałam, uczę się malować malować ornamenty - bardzo mi się podobają u innych, ale moje wypociny nie podchodzą mi za bardzo. Czy kiedyś to się zmieni? 
Pierwsze mani już z nową nazwą profilu na IG ;-) Chyba muszę opowiedzieć Wam nieco o zmianach jakie zaszły. 


Bardzo niebiesko!


I kolejny motyw, który ja bardzo lubię. Ciapki + listki to połączenie idealne na każdą okazję! 


A propo's wody! W końcu wszystkie zdobienia niebieskie jak woda. To chcę Wam powiedzieć, że ten żywioł zawsze znajdzie sobie ujście. Podczas ostatnich gwałtownych ulew boleśnie się o tym przekonaliśmy. U moich rodziców rzeka wystąpiła z brzegów (mój koszmar z dzieciństwa się ziścił, dobrze, że nie widziałam tego na własne oczy). Strumień, który przepływa przez ich teren przemodelował swój bieg tak, że płynął drogą, zamiast pod drogą. A u mnie w domu woda wpłynęła do piwnicy. Było 5 cm wody na podłodze. Powiem Wam, że wylewanie takiej ilości wody nie jest przyjemną robotą. Dlatego zanim dojdzie do następnego razu musimy zaizolować piwnicę w sposób jaki prezentują na przykład na stronie osuszanie.info . Bo nawet centymetr wody to już o centymetr za dużo! 


Pozdrawiam

Jagodowa

;-)

1 komentarz:

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!