Lakiery hybrydowe z Rossmann'aCześć! Jeśli zastanawia Was, gdzie można stacjonarnie i łatwo dostępnie kupić lakiery hybrydowe to już możecie zanotować, że... właśnie w Rossmann'ie. Najpopularniejszej drogerii w Polsce. ;-)

Drogeria Rossmann ma w swoim asortymencie hybrydy. To zdanie to miód na moje uszy, bo jestem tam NAPRAWDĘ często - niemalże codziennie. Cóż, tak bywa, gdy się tam pracuje ;-) To zarazem błogosławieństwo i przekleństwo - bo ciężko przejść obojętnie obok jakiejś promocji. A miejsca w szafce z lakierami coraz mniej. 


W Rossmann'ie dostępne są aktualnie trzy firmy w stałym asortymencie Semilac, Eveline, Stars from the Stars oraz czasem, sezonowo pojawiają się stojaki z lakierami innych firm. Do tej pory spotkałam się np. z MyLaQ, Kinetics oraz Provocater, wydaje mi się, że gdzieś mignęły mi również lakiery z Hi Hybrid. Nie wykluczone, że pojawią się kolejne firmy. Przez jakiś czas były też dostępne lakiery hybrydowe z Wibo, ale chyba sama firma zrezygnowała z produkcji (TUTAJ genialna seria lakierów jaką miała kiedyś firma Wibo - Halo! jeśli czyta to ktoś z Wibo to kurczę no! wróćcie do robienia lakierów hybrydowych, bo robiliście to dobrze!) 

Semilac


Firmy Semilac chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Najpopularniejsza firma lakierów hybrydowych w Polsce, dostępna już od dawna w Rossmann'ach. Niestety chyba nie we wszystkich. Warunkiem dostępności jest oczywiście obecność szafy Semila'c w wybranym sklepie. 


W szafie Semilac w sklepach Rossmann dostępne są między innymi lakiery tradycyjne, hybrydy, hybrydy z serii One Step, bazy zwykłe i budujące, top'y zwykłe i no wipe, oliwki, pilniczki, płyny (aceton, cleaner, remover), patyczki, bloki polerskie, szablony i zestawy startowe. Eveline 


Lubię hybrydy firmy Eveline za ich jakość i stosunkowo niską cenę (zwłaszcza na promocji! potrafią był za 12,99zł ;-) ) 


Z rzeczy do paznokci, firma Eveline ma nam do zaoferowania zarówno hybrydy jak i lakiery tradycyjne. Kolorów niestety nie ma zbyt wielu w wersji hybrydowej, ale te które są, są naprawdę uniwersalne i piękne. Stars from the stars 


Lakiery Stars from the stars to nowość w Rossmann'ie - są w sprzedaży od stosunkowo nie dawna. Może ledwie będzie to kilka miesięcy. Nie wiem jednak czy zostaną na stałe, czy są w sprzedaży tylko tymczasowo. 


Swoje miejsce mają na podświetlanym dodatkowym stojaku w okolicach działu z kolorówką. Na stojaczku znajdziemy lakiery hybrydowe, różne rodzaje baz i top'ów oraz płyny: cleaner i remover. 
Poza lakierami hybrydowymi w Rossmann'ie można też znaleźć lampę, frezarkę, frezy, zestawy do stemplowania - płytki (w wybranych sklepach). 
A jeśli ktoś nie lubi lub nie umie zrobić samemu paznokci hybrydowych, to dostępne są również całe zestawy sztucznych paznokci.

Robicie zakupy w Rossmann'ie? 
Kupujecie tam hybrydy? 

Pozdrawiam
Jagodowa 
;-) 

2 komentarze:

  1. Znam te lakiery i mi również bardzo się sprawdzają.

    OdpowiedzUsuń
  2. też lubię hybrydy Eveline, fajna formuła i mimo niewielkiej palety kolorów można znaleźć coś fajnego... szkoda tylko że pędzelki lubią się psuć i po kilku miesiącach twardnieją albo przybierają kształt miotły :(

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!