Paznokciowy Team - Wzorek nr. 7 - "Kwiatki"


Cześć Kochani! Tym razem przed Wami moje wykonanie wzorku numer 7 z Paznokciowego Team'u! ;-)
Zdobienie na którym miałyśmy się wzorować, to coś a'la kwiaty - takie rozmazane czerwone plamki, na których ciemniejszym konturem namalowane są płatki. Zdjęcie poniżej:
Moja wersja tego zdobienia podoba mi się bardziej na zdjęciach niż na żywo. Jednak słyszałam już pochwały dla tego zdobienia - co bardzo mi schlebia. Dziękuję ;-) 


Jako koloru bazowego do tego zdobienia użyłam lakieru Lovely, Classic, nr. 24 , czerwone plamki to Lovely, Moulin Rouge, nr. (?) nakładany gąbeczką aby plamki się nie odcinały za bardzo od tła. Czarny kontur to farbka akrylowa firmy Oumaxi - zakupiona niedawno na allegro. Dodam, że jest to moje pierwsze zdobienie z użyciem farbki akrylowej i pędzelka do zdobienia paznokci. Jak na pierwszy raz wrażenia mam dobre - jednak nad efektem muszę jeszcze popracować ;-)Tu powyżej jedno zdjęcie świeżo po pomalowaniu ^^ jeszcze z oliwką na skórkach ;-D
Jak Wam się podoba moje zdobienie? Udało mi się chociaż odrobinę podobne do oryginału? ;-)
Udanej niedzieli Wam życzę! ;-)

PS.Jak widzicie po prawej stronie pojawił się kod rabatowy na zakupy w sklepie Born Pretty Store - jak niektóre z Was wiedzą, to oznacza, że czekam już na przesyłkę od nich! ;-) Niesamowicie się cieszę i jestem zaskoczona, że Daisy zdecydowała się do mnie napisać. ;-)

PS.2. 40 dni w moim postanowieniu już za mną! Trzymajcie kciuki za dalsze 60! ;-)

8 komentarzy:

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!