Quiz, Flash Nail Polish, nr. 338


Cześć! Dzisiaj przed Wami lakier od fimy Quiz Cosmetics z kolekcji Flash Nail Polish!

Seria - o ile dobrze kojarzę - jest jedną z nowszych serii firmy Quiz. Z lakierem polubiłam się od razu, choć mam już niemal identyczny kolor z innej firmy. Jest to raczej ciepły odcień jasnego fioletu, który kryje po dwóch standardowych warstwach. W buteleczce widać delikatny shimmer, który na paznokciu zupełnie znika. Pędzelek jest nieco szerszy niż standardowe w lakierach. Trwałości nie będę oceniać, ponieważ mam ostatnio nieco bardziej kruche paznokcie i każdy lakier po dniu noszenia wymaga poprawek. Jakieś jesienne załamanie? Czy może to jednak przez to że zapominam ostatnio regularnie łykać skrzyp?


Firma: Quiz
Seria: Flash Nail Polish
Nazwa/Numer: 338
Kolor: Jasny fiolet
Wykończenie: Kremowe
Pędzelek: Nieco szerszy
Konsystencja: Płynna
Schnie: Szybko.
Krycie: 2 warstwy
Cena: Kosztuje 4,99 zł (TUTAJ)
Pojemność: 11 ml
Zmywanie: Nie farbuje skórek ani paznokci.Informacje o lakierze bardzo szybko starły się z buteleczki.


Lakiery firmy Quiz towarzyszą mi odkąd pamiętam. Jednak zawsze były to egzemplarze z serii Safari, które są ogólnie dostępne w różnych mniejszych sklepikach i niesieciowych drogeriach - Dodam, że za śmieszne pieniądze, bo 3-4 zł za lakier, to jest malutko. A jeśli w parze z tym idzie kilkudniowa wytrzymałość lakieru to już zupełnie super sprawa!Lakier otrzymałam w ramach współpracy z firmą Quiz. Za co bardzo dziękuję przedstawicielom firmy. Fakt ten nie wpłynął na moją ocenę. Ponieważ tak jak wspominałam wcześniej, od zawsze miewałam w swojej kolekcji lakiery tej firmy i zawsze byłam z nich zadowolona.


Dodatkowo do testów otrzymałam cienie do powiek pod kolor lakieru oraz tusz do rzęs:Jak na razie powiem Wam, że cienie pozytywnie zaskoczyły mnie swoją trwałością. Ale o tym i o tuszu do rzęs napiszę w osobnym poście.

A jak Wam podoba się kolor tego lakieru?
Macie/ używacie/ lubicie lakiery firmy Quiz?

10 komentarzy:

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!