Victoria Vynn, Gel Polish Color, nr. 118 Right Reddish


Witajcie! Dzisiaj przed Wami lakier w kolorze pięknej czerwieni z dużą ilością shimmer'u - Victoria Vynn, Gel Polish Color, nr. 118 Right Reddish!


Lakier Right Reddish to jeden z najnowszych (jesiennych) kolorów od Victorii Vynn. Nowe kolory możemy podzielić na dwie części - jaśniejsze w odcieniach kremowo-różowych (114-116) i ciemniejsze różowo-winne (117-119).

Firma: Victoria Vynn  
Seria: Gel Polish Color
Nazwa/Numer: 118 Right Reddish 
Kolor: Czerwony
Wykończenie: Shimmer
Pędzelek: Nieco spłaszczony, równo ścięty.
Konsystencja: Płynna
Schnie: 30-40s LED/ 2min UV
Krycie: 2 warstwy
Cena: ok 35zł
Pojemność: 8 ml
Zmywanie: Jak w przypadku prawie każdej hybrydy - po namoczeniu w acetonie (ok. 5-10min) lakier wykrusza się z paznokci (trzeba mu pomóc np. drewnianym patyczkiem do skórek).


Kolor jak dla mnie jest nieco świąteczny, kojarzy mi się z ozdobami na Boże Narodzenie. Myślę, że w okresie około świątecznym sprawdzi się idealnie do różnego rodzaju zdobień jak i solo również będzie przyciągał wzrok.


Lakiery utwardzają się w różnych typach lamp: UV, LED oraz CCFL. W swojej lampie LED utwardzałam go po 30 sekund na warstwę. Lakier doskonale się utwardził.

Malowanie tymi lakierami jest bardzo łatwe, płaskim pędzelkiem bardzo dobrze operuje się przy skórkach. Konsystencja lakieru nie jest za gęsta, ani zbyt lejąca - po prostu idealna do łatwego i szybkiego rozprowadzenia po płytce paznokcia.


Do wykonania manicure użyłam jeszcze:
- Gel Polish Hybrid Base
- Gel Polish Hybrid Top

Lakierów z serii Gel Color Polish możemy użyć w dwóch systemach - Hybrid System, oraz Soak Off System. Top z systemu Hybrid (Easy Removal) nie potrzebuje piłowania przed ściągnięciem, co przyśpiesza zdejmowanie produktu z paznokci.


Lakier po przytrzymaniu około 5-10 minut w płatkach nasączonych acetonem odpadał całymi płatami. Tylko delikatnie musiałam mu dopomóc patyczkiem. Ściąganie bardzo łatwe i bezproblemowe.

Jeśli jesteście ciekawe jak ściąga się lakiery hybrydowe z tej serii, zapraszam do obejrzenia nagrania:

Jak podoba się Wam ten kolor?
Czy również skojarzył się Wam ze świętami?
Miałyście już styczność z lakierami firmy Victoria Vynn?


6 komentarzy:

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!