Victoria Vynn, Gel Polish Color, nr. 119 Risky Wine


Witajcie! Dzisiaj przed Wami lakier w kolorze winnej czerwieni - Victoria Vynn, Gel Polish Color, nr. 119 Risky Wine!


Lakier Risky Wine to jeden z najnowszych (jesiennych) kolorów od Victorii Vynn. Nowe kolory możemy podzielić na dwie części - jaśniejsze w odcieniach kremowo-różowych (114-116) i ciemniejsze różowo-winne (117-119).

Firma: Victoria Vynn  
Seria: Gel Polish Color
Nazwa/Numer: 119 Risky Wine 
Kolor: Czerwony / Bordowy
Wykończenie: Kremowe
Pędzelek: Nieco spłaszczony, równo ścięty.
Konsystencja: Płynna
Schnie: 30-40s LED/ 2min UV
Krycie: 2-3 warstwy 
Cena: ok 35zł
Pojemność: 8 ml
Zmywanie: Jak w przypadku prawie każdej hybrydy - po namoczeniu w acetonie (ok. 5-10min) lakier wykrusza się z paznokci (trzeba mu pomóc np. drewnianym patyczkiem do skórek).

Mój egzemplarz tego koloru okazał się delikatnie wadliwy - poniżej możecie zobaczyć zestaw zdjęć z dwoma warstwami lakieru:


Niestety są spore nierówności w kolorze. Po nałożeniu trzeciej warstwy kolor bardziej się wyrównał, jednak niestety nie do końca.


Po konsultacji z przedstawicielką firmy doszłyśmy do wniosku, że musiał mi się trafić wadliwy egzemplarz. Mimo to, nie zrezygnuję z noszenia tego lakieru - na paznokciach kolor mimo wszystko wygląda bardzo ładnie (bez bliskiego przyglądania się). 


Lakiery utwardzają się w różnych typach lamp: UV, LED oraz CCFL. W swojej lampie LED utwardzałam go po 30 sekund na warstwę. Lakier doskonale się utwardził.

Malowanie tymi lakierami jest bardzo łatwe, płaskim pędzelkiem bardzo dobrze operuje się przy skórkach. Konsystencja lakieru nie jest za gęsta, ani zbyt lejąca - po prostu idealna do łatwego i szybkiego rozprowadzenia po płytce paznokcia.


Do wykonania manicure użyłam jeszcze:
- Gel Polish Hybrid Base
- Gel Polish Hybrid Top

Lakierów z serii Gel Color Polish możemy użyć w dwóch systemach - Hybrid System, oraz Soak Off System. Top z systemu Hybrid (Easy Removal) nie potrzebuje piłowania przed ściągnięciem, co przyśpiesza zdejmowanie produktu z paznokci.


Lakier po przytrzymaniu około 5-10 minut w płatkach nasączonych acetonem odpadał całymi płatami. Tylko delikatnie musiałam mu dopomóc patyczkiem. Ściąganie bardzo łatwe i bezproblemowe.

Jeśli jesteście ciekawe jak ściąga się lakiery hybrydowe z tej serii, zapraszam do obejrzenia nagrania:
Jak podoba się Wam ten kolor?
Lubicie takie ciemne, winne odcienie na swoich paznokciach?
Koniecznie dajcie znać!

11 komentarzy:

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!