Kawa czy herbata?


Hejo! Cóż, święta, święta... Było minęło. A teraz mam dla Was zasadnicze pytanie... Jesteście team kawa czy team herbata?

Czy wiecie, że "Międzynarodowy Dzień Herbaty" obchodzimy 15 grudnia? 


Jesteśmy czwartym narodem w Europie i dziewiątym na świecie, który pije najwięcej herbaty! To całkiem niezły wynik. Dla mnie herbata jest podstawą funkcjonowania w ciągu dnia. Dobra herbata i można stawiać czoło wszystkim życiowym perypetiom!

A może by tak paznokcie tematyczne z tej okazji? Może uda mi się pamiętać o tym 15 grudnia to zrobię sobie takie paznokcie, jak te ze wzorników, które właśnie chcę Wam pokazać.


Torebka od herbaty na paznokciach? Czemu nie!


Czy wiecie, że "Międzynarodowy Dzień Kawy" obchodzimy 29 września? 


Wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez filiżanki tego aromatycznego napoju, szczególnie o poranku. Kawa ma wiele zalet - zachwyca bogactwem smaku, pobudza organizm do działania i odsuwa na bok zmęczenie. Już niewielka dawka kofeiny odpręża i poprawia samopoczucie, a także poprawia pamięć i zwiększa koncentrację. A ja nie pijam kawy prawie wcale 🙊🙉🙈

A może ktoś ma ochotę na tematyczne paznokcie z tej okazji? Choć kawy nie pijam, to bardzo chętnie z okazji jej święta nosiłabym paznokcie właśnie z jakimś tematycznym motywem. Idealnym przykładem mogłaby być filiżanka z parującą, aromatyczną kawą lub motyw ziaren kawy.


A jeśli jesteście w "Team kawa" może Was zainteresować kawa speciality oferowana przez ByMyBean - są to świeżo palone ziarna najwyższej jakości. Zalecane do wypicia w formie espresso, czyli w czystej, skondensowanej postaci (obowiązkowo bez mleka!) aby walory smakowe były najmocniejsze i najlepsze. Mój mąż jest w 200% kawoszem - już wybiera dla siebie smaki!


A Ty w której drużynie jesteś? Team kawa czy team herbata?

Pozdrawiam 
Jagodowa
;-)

5 komentarzy:

 1. Ja pijam kawy zdecydowanie za dużo, ale staram się to ostatnio ograniczyć. Ładne kolory :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie częście herbata :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Great nails! I love coffee haha :-D

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie wygrywa kawa, bez żadnych wątpliwości :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja piję dwie kawy dziennie, koniecznie z ekspresu z pianką z mleka bez laktozy - taka jestem wymagająca. no i koniecznie bez cukru! ale herbatą też nie pogardzę, nie lubię zwykłej czarnej, ale zielona czy biała z jakimś owocowym dodatkiem bardzo chętnie ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!