Nowe przesyłki od Born Pretty Store


Cześć Kochani! Dawno nie pokazywałam Wam przesyłek od Born Pretty Store ale wierzcie mi, że wciąż przychodzą! Ostatnio postawiłam bardziej na płytki do stemplowania. Zapraszam!

Najnowsza przesyłka przyszła bardzo szybko, BPS zmieniło sposób wysyłania przesyłek i docierają do nas teraz szybciej. Dla mnie bomba! Z dwóch poprzednich wysyłek, jednej nie dostałam do dzisiaj
(wysłana w marcu, ale podejrzewam, że przyczyniły się do tego koronowirusowe problemy na świecie), a druga dotarła po ponad 3 miesiącach.

Gdy na stornie Born Pretty zobaczyłam lakier, który na zwykłym lakierze robi efekt Cat Eye zapragnęłam go przetestować! ID: #49772

Lakier to nic innego jak mnóstwo srebrnych magnetycznych drobinek, które zmieniają swoje położenie pod wpływem magnesu. Lakier hybrydowy, do utwardzenia w lampie. Klasyczna biała buteleczka charakterystyczna dla lakierów BP. Lakier znajdziecie TUTAJ w cenie 5,99$, aktualnie bez promocji, ale na stronie często produkty w promocji zmieniają się, więc na pewno jeszcze dostaniecie go taniej (np. w październiku na 10 urodzinach BPS ;-) )Lakier polecam stosować na ciemniejszych kolorach. Na białym efekt jest dziwny, drobinki są ciemniejsze niż biel przez co wygląda jakby były plamy. Natomiast efekt jest przepiękny na lakierach z drobinkami:A teraz pokażę Wam płytki do stemplowania:


Born Pretty - Natural World L003 - KLIK   ID: #48709


Zdobienie, które wykonałam z tą płytką: Nicole Diary 170 - KLIK  ID: #49662


Zdobienie, które wykonałam z tą płytką:


Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Jagodowa ❤️ nail art ❤️ (@jagodowablog)


Nicole Diary 164 - KLIK    ID: #49302


I dwie płytki jeszcze z kwietnia, które szły do mnie ponad 3 miesiące. Ale miło, że jednak dotarły - spisałam już tą przesyłkę na straty.


Nicole Diary L21 - KLIK    ID: #49053


Nicole Diary 149 - KLIK    ID: #48666


Ciekawa jestem czy dotrze jeszcze ta przesyłka z marca - w środku były lakiery :)
Czy coś wpadło Wam w oko?

A jeśli jesteście zainteresowani zakupami w sklepie Born Pretty Store, to zapraszam do skorzystania z mojego kodu rabatowego MAL91, który da wam 10% zniżki:

2 komentarze:

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!