Złote bransoletki na każdą okazję


Cześć! Lubisz nosić biżuterię na co dzień? A może nosisz ją tylko na specjalne okazje? Niezależnie od tego czy lubisz na co dzień czy od święta warto rozpieścić się biżuterią ze złota lub srebra. Zapraszam po trochę inspiracji wśród pięknych złotych bransoletek!

Był czas, że biżuteria istniała dla mnie tylko ta sztuczna i choć miło wspominam ten czas przez możliwości wyrazu jakie dawała, tak teraz w mojej szkatułce króluje złoto i srebro. Czy to już starość, czy po prostu dojrzałość? 🙈🙉🙊

Złote bransoletki to nie tylko ładna biżuteria, to też swego rodzaju inwestycja na przyszłość. Bowiem od dłuższego czasu cena złota jako kruszcu idzie w górę.

Jeśli chodzi o złote bransoletki, które oferuje sklep Murrano  https://www.murrano.pl/zloto/bizuteria-zlota/zlote-bransoletki/ mamy tam spory wybór. Ja znalazłam wiele propozycji, które chętnie przygarnęłabym do swojej szkatułki.

Niezależnie od tego czy wolisz delikatną biżuterię czy raczej mocniejsze akcenty znajdziesz tam coś dla siebie. Wystarczy rzucić okiem.

Dla fanek delikatności i subtelności:

KLIK                        KLIK                    KLIK 

Pierwsza propozycja pośród delikatnych bransoletek bardzo przypadła mi do gustu przez kolorowe kamyczki, które zdobią bransoletkę - KLIK. Propozycja numer dwa to delikatność w każdym calu, malutka ozdoba na złotym łańcuszku - KLIK. Propozycja numer trzy to dość klasyczna złota bransoletka, kojarzę ten motyw - widywałam go u kilku znajomych - KLIK.

Jeśli jesteś fanką większej i bardziej wyraźnej biżuterii na pewno zainteresują Cię moje następne propozycje wyhaczone ze strony Murrano:

KLIK                        KLIK                        KLIK 

Pierwsza bransoletka jest ażurowa w modny, asymetryczny wzór - KLIK. Druga propozycja to piękna złota bransoletka wyglądająca bardzo elegancko - KLIK. Trzecia propozycja to piękna złota bransoletka elementowa - KLIK.

A może lubisz bardzo modne teraz bransoletki na sznurkach? 

KLIK                      KLIK                          KLIK

Bransoletka na czarnym sznurku ze złotą koniczynką - KLIK. Drugą prozopopeją jest bransoletka z serduszkiem na czerwonym sznurku - KLIK. Trzecią i już ostatnią propozycją jest bransoletka ze złotym skrzydełkiem na czarnym sznurku - KLIK.W zestawie z biżuterią otrzymujesz pudełko wraz z grawerowaną tabliczką (tekst własny lub do wyboru na stronie) - idealnie sprawdzi się na prezent! - torebkę prezentową sygnowaną marką Murrano oraz metki jubilerskie poświadczające wagę i próbę wyrobu.

A czy Ty lubisz nosić biżuterię?
Czy jest miejsce na złote bransoletki w Twojej szkatułce na biżuterię?

Pozdrawiam
Jagodowa 
;-)

4 komentarze:

  1. Ładne, aczkolwiek nie lubię nosić bransoletek :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja jestem totalną sroczką, więc takie bransoletki po prostu uwielbiam. Teraz częściej wpadają mi w oko właśnie takie na sznureczku/rzemyku i za takimi się rozglądam:)
    pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!