Nowe bazy budujące od firmy VOGO / Building Base


Cześć! Dzisiaj chcę Wam powiedzieć kilka słów o nowych bazach budujących od firmy VOGO. Znacie już może te produkty? Jeśli nie, to serdecznie zapraszam!

Na stronie internetowej VOGO bazy dostępne są w czterech kolorach. Białym - Milky White, beżowym - Light Peach, różowym - Delicate Pink i czarnym - Black Jocker. W cenie 25,90 zł mamy 7 ml produktu. KLIK.


Bazy mają dość płynną konsystencję, nie są zbyt gęste, ale też nie są lejące. Poziomuję się po nałożeniu. Pędzelek jest taki sam jak w lakierach - niezbyt długi i prosto ścięty.

Jeśli chodzi o trwałość. Nosiłam najdłużej około 3 tygodni,  z uzupełnieniem po 1,5 tygodniu. I wszystko było w porządku. Baza się nie zapowietrzała, nie pękała i nie odpryskiwała.

Bazami z tej serii paznokcie możemy również delikatnie przedłużyć. Producent rekomenduje przedłużenia do 3mm.

Może dziwi Was to, że bazy mamy w kolorach białym i czarnym - nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to totalna nowość! Już śpieszę tłumaczyć o co chodzi! Otóż biała baza Milky White służy głównie do podbijania mocy kolorów, co na przykład przy neonach jest genialnym rozwiązaniem! Biała baza może również przydać się przy zdobieniach french.
Czarna baza - Black Jocker - to propozycja pod lakiery typu cat eye, które przeważnie krycie mają słabsze i potrzebują czarnej bazy do uzyskania najpiękniejszego efektu.


U siebie mam trzy kolory spośród tych baz.


Białej użyłam do podbicia koloru neonu:


Różowa baza prezentuje się następująco:


Na zdjęciu nie mam jedynie czarnej bazy solo. Natomiast możecie mi wierzyć na słowo, że użyłam jej pod tym lakierem:


Bazy ogólnie oceniam dobrze. Biała i czarna na pewno posłużą mi dłużej niż różowa (bo tej używam najczęściej).

Znacie, lubicie?
Używacie baz budujących?
Jeśli tak, to po jakie firmy sięgacie najczęściej?
Pozdrawiam!
Jagodowa 
;-) 

2 komentarze:

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!