Pozycjonowanie stron internetowych z firmą Afterweb


Jestem pewna, że każdy z nas kiedyś choć raz spotkał się z określeniem "pozycjonowanie stron". Ale czy wiesz co kryje się pod tym pojęciem?

Pozycjonowanie stron to w wielkim skrócie walka z algorytmami przeglądarek by nasza strona pojawiała się wyżej niż inne w wyszukiwarce. Chodzi o wyszukiwanie organiczne, czyli aby nasza firma pojawiła się na pierwszej stronie wyników kiedy ludzie wpisują w przeglądarce hasła którymi wykazują zainteresowani stronami o konkretnej tematyce.

Jednak na pozycjonowanie stron, składa się nie tylko wyszukiwanie haseł w przeglądarce. To też ocena jakości treści, słowa kluczowe, audyt SEO, optymalizacja strony, dbanie o odnośniki z innych stron i jeszcze kilka innych rzeczy.

To za dużo dla jednej osoby, dlatego warto poprosić o pomoc firmę, która się na tym zna i oferuje profesjonalne pozycjonowanie stron. Efekty mogą być zdumiewające! Twoja strona odżyje, zyska nowe wyświetlenia, a Ty zyskasz więcej klientów.  Pozycjonowanie stron z Afterweb to prosta droga do wygryzienia konkurencji i pojawienia się wyżej w wynikach wyszukiwania w przeglądarce.

Czy wiesz, że... Na pozycję Twojej strony w przeglądarce Google ma wpływ ponad 200 czynników rankingujących? Te wszystkie algorytmy "badają" Twoją stronę pod względem atrakcyjności - a im lepsza ocena tym wyższa pozycja w wyszukiwarce. 


Z internetu w Polsce korzysta ponad 77% ludzi (dane za 2018 r.) część z nich prędzej czy później będzie zainteresowana Tym, co Twoja firma ma do zaoferowania. Jeśli nie zadbasz o dobre wypromowanie strony, stracisz szansę na nowych klientów. 

Co może Ci dać pozycjonowanie strony z Afterweb?  Wzrost sprzedaży nawet o 70% , pozyskanie nowych klientów (nawet 300% większy ruch na Twojej stronie!) , większa rozpoznawalność marki oraz zostawienie konkurencji daleko w tyle - czy to brzmi na tyle kusząco, by zainwestować w pozycjonowanie strony? Jeśli nie, to ja nie wiem co Cię skusi.


Firma Afterweb działa dla dobra Naszych stron internetowych już od 2008 roku. Dzięki połączeniu pasji i wiedzy skutecznie pozycjonuje stron wszystkich swoich klientów. Tak by każdy, prędzej czy później trafił na szczyt wyszukiwarki.


Pozdrawiam
Jagodowa 
;-) 

3 komentarze:

  1. Przydałoby mi się, chociaż na razie mogę o tym pomarzyć ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Próbowałam kiedyś to ogarnąć ale dla mnie to czarna magia :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!