Tworzenie i projektowanie stron www / AFTERWEB

Dzisiejszy świat skręcił w tą stronę, że jeśli nie ma Cię w Internecie to prawie tak, jakbyś nie istniał. Czy to dobrze, czy źle? Nie mnie oceniać. Jeśli chodzi o firmy, to strona www jest podstawą jakiejkolwiek działalności. A jeśli chcesz w Internecie zaistnieć ze swoją firmą, koniecznie musisz postawić na dobrą stronę internetową. 


Zastanawiałaś/łeś się kiedyś nad tym jak w ogóle można zdefiniować "stronę internetową"? 

Otóż popularna przeglądarka podsuwa nam taką definicję: 

"Strona internetowa, strona WWW (ang. web page) - zbiór uporządkowanych logicznie, połączonych ze sobą przez nawigację oraz linki, elementów prezentowanych za pomocą przeglądarki internetowej pod jednolitym adresem elektronicznym."


Brzmi to dość sucho. Tak sądzę. Jednak gdy uświadomimy sobie, że dziennie przeglądamy dziesiątki stron internetowych to już zaczynamy czuć ten temat. Ulubiony portal z wiadomościami, blog ulubionej infuencer'ki, czy strona do odtwarzania muzyki. To wszystko linki, kody html, java, css, odnośniki prezentowane za pomocą przeglądarki. 

Praktycznie każda firma ma swoją stronę internetową, bez niej w dzisiejszych czasach funkcjonowanie na rynku byłoby dość ciężkie. Ale co zrobić, gdy chcesz mieć stronę internetową a nie bardzo umiesz grać w te klocki? 


Z pomocą przychodzi firma AFTERWEB, która oferuje profesjonalne tworzenie stron www. 

Stworzenie strony internetowej, która będzie atrakcyjna dla potencjalnych klientów to ważne zadanie. Profesjonalne projektowanie i tworzenie stron www dla firm to coś, z czym AFTERWEB pracuje już od lat. 


Pomoc firmy AFTERWEB w zbudowaniu Twojej strony www zawiera między innymi: 

- doradztwo przy wyborze hostingu i domeny 

- estetykę strony (wygląd, layout) 

- identyfikację wizualną (logo - choć to możesz mieć już własne i na tym firma oprze resztę swojej pracy) 

- konfiguracja serwisu i dogranie niezbędnych rozszerzeń 

- zaprojektowanie strony pod przeglądarki mobilne (ponad 50% wyświetleń stron pochodzi już z urządzeń mobilnych takich jak telefony czy tablety) 


To wszystko samemu ciężko ogarnąć. Warto skorzystać z pomocy fachowców takich jak specjaliści pracujący w firmie AFTERWEB


A czy Ty masz już profesjonalną stronę internetową?

Może szukasz kogoś, kto zaprojektuje Twoją stronę www?

Pozdrawiam!

Jagodowa 

;-) 

3 komentarze:

  1. no jasne, ze projektowanie takich rzeczy, jak i ogolnie projektowanie, to dosc ciezki temat :D zeby wszystko super wygladalo to trzeba nad tym posiedziec a najlepiej zaczerpnac pomocy od profesjonalistow :) dzieki za polecenie tej strony! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja jestem w tym zupełnie zielona, ale na szczęście w tworzeniu strony pomaga mi Karolina <3

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!