Jaki prezent kupić na urodziny? / Spersonalizowane prezenty na urodzinyCześć! Okazji w ciągu roku by kogoś obdarować zazwyczaj mamy mnóstwo! Urodziny, święta, śluby, rocznice czy może wieczory kawalerskie/panieńskie? Okazji bez liku! Ale jak wybrać idealny prezent?Dylemat "co kupić na urodziny?" może pomóc nam rozwiązać strona Murrano. Pod adresem https://www.murrano.pl/okazja/prezent-na-urodziny znajdziemy wiele ciekawych propozycji pośród spersonalizowanych prezentów urodzinowych. Każdy z nas zna kogoś, kto bardzo ucieszyłby się z takiego prezentu specjalnie dla niego/dla niej. Personalizacja prezentów w postaci - najczęściej - graweru lub nadruku jest od jakiegoś czasu bardzo popularną drogą do zadowolonych obdarowanych i mniej zestresowanych wybieraniem idealnego prezentu obdarowujących.

Niedługo czekają mnie urodziny mojego taty, w tym roku ma 63 lata. Jaki prezent mogłabym dla niego wybrać?

KLIK                             KLIK                                   KLIK 

Karafka z sześcioma szklankami z grawerem to mógłby być całkiem niezły pomysł. Bardzo elegancko prezentuje się taki zestaw nie tylko na stole. Również np. w witrynie jako element dekoracyjny pomieszczenia. Nie wiem jak u Was, ale u mnie w domu stoi karafka ze szklankami od kompletu ;-)  Kostki do drinków to w zasadzie powinna być podstawa w każdym domu. Woreczki do lodów są passe - wiecie co mam na myśli, produkcja niepotrzebnego plastiku i rozcieńczanie alkoholu wodą. Nic fajnego. Natomiast kostki kamienne, schłodzone wcześniej w zamrażarce to jest to! Nie zanieczyszczamy środowiska ani nie rozcieńczamy sobie ulubionego drinka wodą. Dwie pieczenie na jednym ogniu.  Nosidło na piwo - drewniana skrzynka może służyć później jako ozdoba, otwieracz zamontowany na boku przyda się do otwarcia zawartości.

Żeby nie było, że pośród moich propozycji na prezenty są jedynie rzeczy związane z alkoholem...

KLIK                            KLIK                            KILK


Skórzany portfel to chyba najlepszy pomysł na wiele okazji (o ile osoba którą chcecie obdarować nie ma już nowego portfela). Taki prezent, to chyba zostawię dla swojego męża - jego starszy portfel powoli zaczyna wołać o pomstę do nieba. Składany nożyk - nigdy nie wiesz kiedy może Ci się przydać. Nawet ja noszę przy sobie taki nożyk, już parokrotnie uratował mi życie, gdy musiałam przeciąć coś, czego nie dało się przerwać. Wieszak na krawaty przyda się chyba każdemu eleganckiemu mężczyźnie.


Skupiłam się bardziej na męskich prezentach. A co z kobietami? Moja mama miała urodziny już w maju, ale gdyby miała je mieć teraz:

KLIK                                KLIK                                 KLIK


Kryształowe łabędzie to piękny element dekoracyjny, mojej mami na pewno bardzo by się spodobały. Kryształowa róża w ładnym spersonalizowanym pudełku to również element bardziej dekoracyjny niż funkcyjny. Ale ma swój urok! Chyba się zgodzicie. Szklana patera na ciasto to z kolei prezent, który nie dość, że wygląda ładnie, to jeszcze się przydaje.

 A czy Ty już znalazłaś/znalazłeś pomysł na prezent dla swoich bliskich na stronie https://www.murrano.pl/okazja/prezent-na-urodziny/ ?

Pozdrawiam
Jagodowa
;-) 

1 komentarz:

  1. Nosidło na piwo to mój faworyt w kategorii prezentów dla mojego Teścia... będę mieć na uwadze podczas wyboru prezentu dla niego:)
    pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!