Pink Lover / różowe zdobienia paznokci


Cześć! Jestem #teamróż - aż trudno uwierzyć w to, że kiedyś unikałam tego koloru jak ognia. ;-)Jako małe dziewczynki jesteśmy katowane kolorem różowym. Później jako dorastające nastolatki uciekamy od tego koloru najdalej jak się da, byleby tylko nie kojarzyć się kobieco lub nie daj Boże dziecięco. Ale w pewnym wieku przestajemy traktować róż infantylnie i zaczynamy go doceniać, jako piękny, kobiecy kolor. Czy to brzmi Wam znajomo? Tak mniej więcej wyglądała moja historia (choć w sumie nie byłam zbytnio mocno katowana różem w dzieciństwie :D )

Dzisiaj jestem #teamróż i się tego nie wstydzę. A przed Wami kilka propozycji na zdobienia paznokci właśnie w odcieniach tego koloru.


Różowe ombre to zdobienie w 200% przemawiające do mojej różowej duszy. Podoba się Wam?
Użyłam:Następna propozycja na paznokciach mojej siostry:


I paznokcie teściowej:


Róż z czernią to też zawsze dobre połączenie.


I na koniec kokardka: 


Na dzisiaj tyle różu wystarczy :) Które zdobienie podoba się Wam najbardziej?
Jaki kolor jest Waszym ulubionym?

Pozdrawiam!
Jagodowa
;-) 

4 komentarze:

  1. Mi się najbardziej podoba czarny paznokietek :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Czarny jest na prawdę mega! <3

    OdpowiedzUsuń
  3. podobają mi się róże u kogoś, ale to zdecydowanie nie mój kolor ;) nie mówię nie, czasem jakiś różowy akcent jest spoko i pięknie uzupełnia stylizację :) nie byłam jakoś specjalnie katowana tym kolorem w dzieciństwie, a potem to już w ogóle się zbuntowałam i do metalowgo looku róż zupełnie nie przystawał xD i jak już będę miała dzieci, to też będę stawiała na neutralne kolory ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!